27. prosince 2009

Aiden Ford


Jméno: Aiden Ford
Hodnost: Poručík

Služba: Člen Sheppardova týmu
Kvalifikace: Voják, Expert přes výbušniny

Herec: Rainbow Sun Francks
Věk: 30 let

Datum narození:3.12.1979Poručík Aiden Ford, 24 let, dobrý voják americké armády byl vybrán na výpravu do Atlantis. Je to Sheppardův velký přítel a jsou spolu v týmu. Miluje všechno co vybuchuje, hlavně granáty, a proto je expertem na výbušniny.

Při útoku Wraithů na Atlantis se na Fordovi začal krmit jeden Wraith, ale uprostřed krmení byl Wraith zastřelen. Fordův krevní oběh se tím přeplnil enzymem, který mu Wraith dodával, aby nezemřel okamžitě. Ford díky tomu přežil hodinu pod vodou, než ho našli. Enzym mu však zastínil mysl a Ford utekl z Atlantis.

Později se s Fordem ještě Sheppardův tým několikrát setkal, ale už to nebyl on. Byl nucen si stále doplňovat enzym, který funguje jako droga. Spojil se s dalšími lidmi, kteří mají stjný problém a spolu se rozhodli válčit proti Wraitům. Na jedné misi se Ford spojil znovu se Sheppardem, aby zničili mateřskou loď, těsně před výbuchem se rozdělili. Sheppard a jeho tým utekli, ale co se stalo s Fordem, to nikdo neví.

Poručík Aiden Ford byl dobrým vojákem, skvělým členem Sheppardova týmu a také byl na Atlantis velice oblíbený. Později byl nahrazen Rononem Dexem.


Žádné komentáře:

Okomentovat